.

.

OMAC Алуминиум Работи Одбори Nerf Барови, 2 Парчиња. | Одговара на Мерцедес Metris -2021 SWB Страна Чекор Бар Железнички Замена Дел | Автомобил Надворешност Додатоци

OMAC Алуминиум Работи Одбори Nerf Барови, 2 Парчиња. | Одговара на Мерцедес Metris -2021 SWB Страна Чекор

DEN 1716.00
Износ

МАТЕРИЈАЛ : Работи Одбори се направени од највисок квалитет тешки алуминиум материјал за голем отпор.ЗАШТИТА : Водење Одбор ќе отпорни најтешките на сите временски услови и да се направи да се чувствуваат подготвени за патот патувања.ДИЗАЈН : Страна Барови се лесни, аеродинамичен и nonslip дизајн.Не универзален fitment, возило за специфични за вашиот автомобил врата чекор.ТЕЖИНА КАПАЦИТЕТ : Европската ОЕМ е одобрен модерен дизајн страна чекори ( 2 парчиња еден на левата и еден на десната страна ) направени од силна алуминиумски материјал.Секој Nerf Бар има капацитет на носивост на 400 Кг / 200 кг.ПРЕДНОСТИ : OMAC САД се наоѓа во НАС, и ние ќе се превозот вашите нарачки од тука во НАС.Ќе добиете точно истите производи на слики.Ние брод на ИСТИОТ ДЕН.Само цел пред 2 ЧАСОТ.Направен од тешки алуминиум материјал за отпор.Лесни, аеродинамичен и nonslip дизајн.Не универзален fitment, возило за специфични за вашиот автомобил,.Покрај додавање на вредност на надворешноста стил на вашето возило, овие несакани чекори ќе биде, исто така, заштита на двете страни на вашето возило тело работа од било какви удари и пречки во паркиралишта на тротоарот страни или неочекувани штети, гребење во секојдневниот сообраќај.Овие производи, исто така, ќе им помогне на вашите деца со полесен пристап за да се добие во и надвор од возилото.Па овие не се само дизајн додатоци или заштита барови, овие се важни делови за вашето возило да се заврши со.Инсталацијата е едноставна и безбедна, БЕЗ ДУПЧЕЊЕ потребен така можете да инсталирате сами во вашата гаража но за побрзо резултат може да се погледне за техничар за поддршка премногу.Одговара на fixings на оригиналните дупки за монтажа под вашето возило од следниве упатството за корисникот.ВАЖНИ ЗАБЕЛЕШКИ : . *Само се вклопува Краток Wheelbase Возило. *Не е погоден со дополнителни систем за греење модели.ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : .Направен од тешки алуминиум материјал за отпор.Лесни, аеродинамичен и nonslip дизајн,Не универзална fitment, возило за специфични за вашиот автомобил,Покрај додавање на вредност на надворешноста стил на вашето возило, овие несакани чекори ќе биде, исто така, заштита на двете страни на вашето возило тело работа од било какви удари и пречки во паркиралишта на тротоарот страни или неочекувани штети, гребење во секојдневниот сообраќај.Овие производи, исто така, ќе им помогне на вашите деца со полесен пристап за да се добие во и надвор од возилото.Па овие не се само дизајн додатоци или заштита барови, овие се важни делови за вашето возило да се заврши со.Инсталацијата е едноставна и безбедна, БЕЗ ДУПЧЕЊЕ потребен така можете да инсталирате сами во вашата гаража но за побрзо резултат може да се погледне за техничар за поддршка премногу.Одговара на fixings на оригиналните дупки за монтажа под вашето возило од следниве упатството за корисникот.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : .Сет вклучува 2 страна чекори (1) за левата и 1 за десната страна), сите монтажа хардвер и инструкции водич во кутија.Вие ќе добиете исти производи како што се гледа на сликите.

R

Им се допаѓа и на купувачите