.

.

5 Инчи Криви Страна Чекор Nerf Лентата за Трчање Одбор Компатибилен со Silverado Сиера 1500 2500HD 3500HD Продолжена Кабина 19-20, Нерѓосувачки Челик, Полиран Хром

5 Инчи Криви Страна Чекор Nerf Лентата за Трчање Одбор Компатибилен со Silverado Сиера 1500 2500HD 3500HD Продолжена

DEN 612.00
Износ

▶️ Овие работи одбори се компатибилни со Chevy Silverado 1500 2019-2021, Chevy Silverado 2500 HD 3500 HD 2020-2021, GMC Сиера 1500 2019-2021, GMC Сиера 2500 HD 3500 HD 2020-2021, се вклопува со продолжена кабина модели. ▶️ Доаѓаат со поставување на [2] хром полиран финиш работи кола со голема брзина-отпорни чекор подлога.Тоа може да го поддржи до 500lbs. ▶️ Тоа е изградена на трајни и 'рѓа-отпорни не' рѓосувачки челик за да се обезбеди траен живот во надворешни услови. ▶️ Лесно да се инсталира, нема-вежба инсталација завртки право на фабрика за монтажа поени за помалку од еден час (повеќето модели).Ве молиме имајте во предвид : Возило специфични монтажа голема заграда се вклучени. ▶️ Ширина : 5" Тело Планината Стил Загради. 19-21 Chevy Silverado 1500 Продолжена Кабина. 20-21 Chevy Silverado 2500 HD 3500 HD Продолжена Кабина. 19-21 GMC Сиера 1500 Продолжена Кабина. 20-21 GMC Сиера 2500 HD 3500 HD Продолжена Кабина.

R

Им се допаѓа и на купувачите