.

.

Conair CNRGI300 ExtremeSteam Про Пареа Железо, Бела/Зелена

Conair CNRGI300 ExtremeSteam Про Пареа Железо, Бела/Зелена

DEN 1199.76
Износ

Рачни Пареа Железо : Ова 1875 вати железо карактеристики повеќе пареа и се прилагодува на сите ткаенини; карактеристики на Нано Титаниум soleplate кој е отпорен на корозија, испорачува топлина рамномерно и глајд модели непречено низ облека.Специјални Функции : Функциите за контрола на температурата бирате и вертикална пареа за флексибилност; Неговата посочи detailer совет создава јасни pleats, џебови, манжетни, и јаки, плус глајд модели лесно помеѓу копчиња.Отпорен на корозија : Ова трајни пареа железо е отпорен на корозија, со anti-calc калциум колектор и само чистење функција; Вклучува авто shutoff функција за безбедност.Conair Cloting Песна : Нашата песна се заработени на Добра домашна работа Печат и да ја задржите вашата облека непречено и навремено слободни.Проверете целата линија во песна се движат во големина и wattage / перформанси.Иновативни Облека Нега : Од ткаенина shavers и традиционална песна на облека пареа, и рачни и полна големина, што направи со висок квалитет облека грижа додатоци.На Conair Екстремни Пареа Про Пареа Железо карактеристики 49% повеќе пареа и 25% повеќе моќ дека Conair WCI306 R!На Нано титаниум soleplate без напор глајд модели преку облека, рамномерно дистрибуција на топлина за професионални резултати.Таа обезбедува моќни пареа во континуирана хоризонтална или вертикална експлозии.Тоа, исто така, има анти-калциум, анти-корозија, авто-чистење, и авто shutoff карактеристики.Нејзините посочи detailer совет создава јасни pleats, џебови, манжетни, и јаки, плус глајд модели лесно помеѓу копчиња.Температурата dial ги задоволува повеќето ткаенини!.

R

Им се допаѓа и на купувачите