.

.

Рачни Филтер Туш под Притисок Туш Главата, со Видливи Ротирачки Фан 360-степен Ротација за Заштеда на Вода Турбо Туш под притисок туш главата млазницата висок притис

Рачни Филтер Туш под Притисок Туш Главата, со Видливи Ротирачки Фан 360-степен Ротација за Заштеда на Вода

DEN 271.68
Износ

360-степен ротација : слободен прилагодување за да ги исполни туш потребите на различни агли.Универзална четири-точка интерфејс : погоден за повеќето семејства, едноставен и удобен операција. 100% сосема нов и висок квалитет.Филтрација функција : PP памук филтер за филтри елемент на нечистотии, и отпадни води е јасно.Турбополнач : Вграден-во turbofan да може ефективно да го зајакнат притисокот на водата, и водата излез е во ред и се уште.Рачни Филтер Туш под Притисок Туш Главата, со Видливи Ротирачки Фан 360-степен Ротација за Заштеда на Вода Турбо Туш под притисок туш главата млазницата висок притисок на вода saving Features : 100% сосема нов и висок quality360-степен ротација : слободен прилагодување за да ги исполни туш потребите на различни агли.Турбополнач : Вграден-во turbofan да може ефективно да го зајакнат притисокот на водата, и водата излез е во ред и се уште.Универзална четири-точка интерфејс : погоден за повеќето семејства, едноставен и удобен операција.Филтрација функција : PP памук филтер за филтри елемент на нечистотии, и отпадни води е јасно.Една копчето за вклучување : Со прекинувач копчето, можете да се префрлите слободно со притискање на прекинувач.Спецификација : Материјал : ABSDiameter на Туш Глава : Прибл. 85mm/3.35 inch Shower се Справи со Должина : Околу. 180mm/7.09 inch Type : Бела Долниот Дел Транспарентен/ Сите Сребрена/ Сите White Package Вклучува : 1x Туш Headnote : 1.Ве молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник за мерење, бидете сигурни дека ќе не ум пред цел. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

R

Им се допаѓа и на купувачите