.

.

Haowecib Табела Чистење Алатка, Силен Вшмукување Прилагодливи Мали Пластични Десктоп Правосмукалка, за Дома Канцеларија

Haowecib Табела Чистење Алатка, Силен Вшмукување Прилагодливи Мали Пластични Десктоп Правосмукалка, за Дома

DEN 359.76
Износ

Мали димензии, мала тежина, лесно да се носат, погодна за спалната соба на семејството, студија соба, канцеларија, автомобил употреба.Преносни прашина чистење, лесно да го инсталирате и користите, да ги задржи соба почист и поубав.Спирала на ножот дизајниран, со најлон четка на дното, може лесно да се соберат остатоците на десктоп.Десктоп правосмукалка, силна вшмукување, може успешно да се соберат сите видови на прашина, ниско ниво на бучава.Поддржува вшмукување на вредноста, брзо може да се отстрани dusts, soot, остатоци, домашно милениче коса, итн.Функција : 1. Десктоп правосмукалка, силна вшмукување, може успешно да се соберат сите видови на прашина, ниско ниво на бучава.2. Поддржува вшмукување на вредноста, брзо може да се отстрани dusts, soot, остатоци, домашно милениче коса, итн.3. Спирала на ножот дизајниран, со најлон четка на дното, може лесно да се соберат остатоците на десктоп.4. Преносни прашина чистење, лесно да го инсталирате и користите, да ги задржи соба почист и поубав.5. Мали димензии, мала тежина, лесно да се носат, погодна за спалната соба на семејството, студија соба, канцеларија, автомобил употреба.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Вакуум Cleaner Material : Plastic Input Моќ : 3 WBattery Тип : 1.5 V 2 x AAA Батерија (Батерија, Не се Вклучени) Батеријата Напон : 3 VMotor Обновлив Брзина : 7200 Rpm/Min Weight : Прибл. 153g / 5.4 оз Пакет Листа : 1 x Правосмукалка Домаќин (Батерија, Не се Вклучени)1 x Четка (Случаен Боја)1 x Правосмукалка Plug1 x Manual Note : 1.Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

R

Им се допаѓа и на купувачите