.

.

Bingfu Отворено Lora 915mhz Антена 4dBi N Машки за Nebra HNT Отворено Жариште Рудар Lorawan Omni Fiberglass Антена

Bingfu Отворено Lora 915mhz Антена 4dBi N Машки за Nebra HNT Отворено Жариште Рудар Lorawan Omni Fiberglass

DEN 611.76
Износ

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 【Фреквентен Опсег】 - 860 MHz - 930 MHz. 【Пакување Листа】 - 1 x хелиум антена (N Машки)(не вклучуваат кабел и заградата). 【Совети】 - За подобар прием, ве молиме монтирање на антена со (50-ohm) ниска загуба проширување кабел на вашиот покрив или во таванот.И не поврзување и прекинување антени без напојување надолу "жешко" место. 【Трајни】 - Антена капакот е изработен од стакло влакна материјал, силни и издржливи, анти-корозија, водоотпорен. 【Апликација】 - Компатибилен со Nebra HNT Отворено Жариште Рудар, наменета за Lo Ra Хелиум рудар, Ниска моќност радио : Sigfox, LPWA, Lo Ra, mesh networks, Io T. 【По-Продажбата на】- Ние ќе се фокусираме на квалитетот на производот и вредноста на шопинг искуство на секој клиент многу.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, вашето задоволство е наш приоритет.

R

Им се допаѓа и на купувачите