.

.

Светот Фен 0833 НОВА-1 Приклучок Економски Површината Монтирани Plug-In Брзо се Инсталира Автоматски Рака Фен, Стандард 110-120V Ѕидниот Штекер Алуминиум Маска, Бела

Светот Фен 0833 НОВА-1 Приклучок Економски Површината Монтирани Plug-In Брзо се Инсталира Автоматски Рака Фен,

DEN 4026.48
Износ

Економично решение за ниско-сообраќај комерцијален тоалети.Тивка работа за звук-чувствителни области.Инфрацрвен сензор започнува и престанува мотор за touchless операција. 6-нога кабелот со 3-prong приклучок може да се користи со било кој стандарден 120 V ѕиден штекер. 88 кубни метри во минута, проток на воздух, се овозможува нежно сушење.Економски и ултра-компактен, на површина поставена НОВА 1 Plug-во автоматско рака фен е дизајниран да се вклопуваат мали буџети и помали тоалети со минимален трошок за инсталација.Не hardwiring е потребно; опремен со 6-нога мозок и 3-prong приклучок за користење со стандардни 120 V ѕид места.Неговиот инфрацрвен сензор овозможува ефикасна, hands-free работа, додека неговата Ni Chrome греење на елемент обезбедува удобно, топло струење кои ги брише рацете во околу 30 секунди.Модел 0833 карактеристики на елегантни бели епоксидна глеѓ завршница на умре-фрлија алуминиум за чист изглед.Вандалот отпорни и поддржан од страна на 2-годишно ограничена гаранција, на НОВА 1 Plug-in економија страна фен нуди лесен, функционално решение за мал сообраќај комерцијален тоалетот проекти.

R

Им се допаѓа и на купувачите