.

.

FoldingPlatform Рака Камион Количка Виткање Количка,Преносни Приколка Алуминиум Легура Домаќинство Комерцијални Оптоварување Кралот Се Повлече Flatbed Количка (Боја : Сина,

FoldingPlatform Рака Камион Количка Виткање Количка,Преносни Приколка Алуминиум Легура Домаќинство Комерцијални

DEN 2629.92
Износ

Четири тркала лесни виткање количка : алуминиум легура лост, носат-отпорни, молчи гумени тркала, силен капацитет на носивост.Алуминиум легура лост : третиот опрема може да се прилагоди.Проширени димензии : должина 68cm * ширина 41cm * висина 92cm, виткање димензии : ширина 41cm * 8cm дебелина * висина 68cm, динамичен товарот : 150kg, тежина : 6.4 кг.Количка се направени од алуминиум + инженеринг пластика, ABS продолжен шасија, која е силен капацитет на носивост.Целосно укината, повеќе преносни, идеален за кампување, излети, патувања, референци, намирници, итн.Име на производ : Мулти-функција виткање мали cart Product боја : црна, сина, orange Product материјал : алуминиум легура + ABS инженеринг plastic Expanded димензии : должина 68cm * ширина 41cm * висина 92cm Folding димензии : ширина 41cm * 8cm дебелина * висина 68cm Product оптоварување : 150kg Product тежина : 6.4 kg Wheel материјал : носат-отпорни, молчи гума wheel Wheel димензии : дијаметар 10cm*2.4 cm Silent имајќи тркала, стабилни, многу повеќе притисок resistant Ideal за кампување, picnicking, на патување, на шопинг или на работа, лесен за транспорт, кутии, suitcases, намирници, итн.Ве молиме имајте на ум : Тоа е четири тркала количка, две насочен тркала + две универзална тркала.Ако имате било какви сугестии, ве молиме контактирајте со нас, сигурен и пријателски услуги на клиентите, ќе одговори во рок од 24 часа.

R

Им се допаѓа и на купувачите