.

.

Стегачи за рака за Nintendo Switch Само Танц 2019 2020, Прилагодлив Рака за JoyCon Nintendo Switch Контролер Носителот и Само Танц Switch Игри, (2 во 1 Pack) Оружје Switch + 2 Палецот Костец Капи Маск

Стегачи за рака за Nintendo Switch Само Танц 2019 2020, Прилагодлив Рака за JoyCon Nintendo Switch Контролер

DEN 1682.40
Износ

【ОСЛОБОДУВАЊЕ ВАШИТЕ РАЦЕ】Нашата Само Танц 2020 Nintendo Switch костец се дизајнирани за да ви овозможи со едноставен начин како да се задржи вашата Радост Един контролори врзано за вашиот зглоб безбедно.Ова е само танц switch контролер носителот пар е совршен избор за секој што сака да само танц, без грижи. 【ЗАДРЖИ КОНТРОЛОРИ БЕЗБЕДНА】Само Танц 2020 Switch Радост Един стегачи за рака, да ви даде слобода да танцуваат без да го држите контролер.Нашите pack 2 Nintendo switch контролори стегачи за рака, да те задржи вашата Радост Е безбедно и сигурно место, без да предизвика било гребнатини. 【УДОБНО ДА се НОСАТ】 Ние дизајниран овие само танц 2019 и 2020 контролер костец да понуди само на вистинскиот баланс на безбедност и удобност.Nintendo Switch рака бендови се спречи вашиот контролори од летање далеку додека се лесни и меки, па можете удобно да ги носи. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА & ОТСТРАНИ】Радоста Един зглоб бенд за Само Танц 2020 им овозможува на вашиот контролори да се лизга во лесно и без никакви напори.Можете да го отстраните стегачи за рака за танц игри со притискање преку отворање на задната страна на држачи за лесно отстранување. 【ИДЕАЛЕН ЗА ВОЗРАСНИ & ДЕЦА】Секој пакет доаѓа со 2 ремени кои лесно може да се прилагоди за да се обезбеди совршено се вклопуваат.Одговара за Тенко ременче за на - 3.15 - 7.5 инчи Зглоб Турнеја за да одговара на повеќето возрасни и деца.Ве молиме да се измери вашата рака пред да нарачате да бидете сигурни дека ако тие се погодни за вас.Дали сакате да се само танц, без да се грижиш за вашиот контролори на лизгање и на летање далеку?Ова е моментот!Ние дизајниран нашите Nintendo се префрлат оружје зглоб ремени за да ви овозможи со едноставен начин да го нека си оди и оро без да се грижиш за нешто.Врвка за околу ремени да остане удобно подјармат вашиот зглобовите, додека одржување на Радост Един контролори безбедно заклучен во место, така што може да се движи, скок, и да ја покажат својата потези.Стегачи за рака за контролори се од суштинско значење Nintendo Switch додатоци за секој кој сака да игра игри што сакам, без да се грижите за намалувањето на нивните контролори.Танц партија 2019 switch контролер костец не се добие на начин на функционалноста додека нудат само на вистинскиот баланс на удобност и пристапност така можете удобно да ги користите, за неколку часа!Дури и кога носи за подолг период на време, нашата радост-един контролер стегачи за рака, ќе бидете сигурни дека вашиот зглобовите остане удобно.Големината на врвката за околу ремени може да се прилагоди за да се обезбеди совршено се вклопуваат за да се елиминира ризикот од лизгање.Компатибилен Со : ✔ Само Танц 2020 - Nintendo Switch Standard Edition✔ Само Танц 2019 - Nintendo Switch Standard Edition✔ Само Танц 2018 - Nintendo Switch ✔ Само Танц 2017 - Nintendo Switch Како да се измери вашиот зглоб турнеја? 1. Подготви долго лента 2. Потоа користете лента, за да заврши вашето врвката за околу 3. Конечно ќе се знае на вашата големина. (мора да одговара 3.15 - 7.5 инчи) Уживајте во Танцување & забавувајте Се На Паметен Начин, Со оваа Nintendo Switch Само Танц 2020 Контролер Зглоб Ремени!.

R

Им се допаѓа и на купувачите