.

.

Emoshayoga Бенд Рака Менгеме Ratcheting Менгеме Дрво Алатка за Поправка

Emoshayoga Бенд Рака Менгеме Ratcheting Менгеме Дрво Алатка за Поправка

DEN 1216.80
Износ

Брза менгеме агол бенд рака со 4 вилици, лесен за употреба.Лесно да се заврши околу вашиот мебел објект без оштетување на површини.Завртка рачка за затегнување менгеме.Зголемување на менгеме притисок со вртење на рачката.Поддршка на мноштво форми, како што се правоаголни, кружни, полигон и квадрат.Главно за сликата рамка, дрво, ковчегот, фиока или било чудна форма. 1. Завртка рачка за затегнување менгеме.Зголемување на менгеме притисок со вртење на рачката.2. Брза менгеме агол бенд рака со 4 вилици, лесен за употреба.3. Лесно да се заврши околу вашиот мебел објект без оштетување на површини.4. Главно за сликата рамка, дрво, ковчегот, фиока или било чудна форма.5. Поддршка на мноштво форми, како што се правоаголни, кружни, полигон и квадрат.

R

Им се допаѓа и на купувачите