.

.

3 Зборуваше Рака Тркала со Обновлив се Справи со Црна Bakelite Круг Три Handwheel 12x100mm за Струг Мелење Машина

3 Зборуваше Рака Тркала со Обновлив се Справи со Црна Bakelite Круг Три Handwheel 12x100mm за Струг Мелење

DEN 378.96
Износ

【Одличен Материјал】- струг мелничката рака воланот е направен од високо квалитетни пластични, модерна-дизајн, силна изолација и издржливи во употреба. 【Стандардна Големина】- Овие рака тркала се досадуваат на стандардот бунари со дијаметар за нивната големина, и исто така се прислушувани за отстранлив се справи. 【Лесен за Употреба】- рака тркала доаѓа со дупка за завртка лесно се справи со собранието.Рака тркала се идеални за било која апликација, каде општи или прецизни корекција мора да се направи преку претворање на механизам. 【Главно се Користи】- Овие рака тркала се идеални за било која апликација, каде општи или прецизни корекција мора да се направи преку претворање на механизам. 【Широка Примена】- контрола рака тркала е широко се користи во индустриска машина алатки, како што се фреза, стругови, брусилки итн.Големина : 2 парчиња 12*100mm.

R

Им се допаѓа и на купувачите