.

.

fitBAG Класичен Браун Обичај Прилагодени Ракав за Huawei P9. Вистински Alcantara Торбичка со Интегриран Microfibre Поставата за Чистење на Екранот

fitBAG Класичен Браун Обичај Прилагодени Ракав за Huawei P9. Вистински Alcantara Торбичка со Интегриран Microfibre

DEN 669.60
Износ

Handsewn за совршено се вклопуваат за Huawei P9. Оваа торба само ќе одговара Huawei P9 без никакви дополнителни Случај, Маска, Браник или слично.Оригиналниот Alcantara.Интегрирани hightech Micro Fibre поставата за екран и телефонот за чистење.Апсолутно врвен квалитет.Произведени во Германија.Гаранција 24 месеци.По повик, вашиот мобилен телефон може да изгледа доста непријатни : отпечатоци од прсти, пот, маснотии и прашина на екранот се само досадно!Најдобар начин да се ослободите од овој проблем е да се земе ткаенина за чистење на леќите и да се чисти вашиот телефон.Но, треба да се секогаш имаат ткаенина за чистење на леќите со него/неа?Не е тоа досадно?Сега, правото се најде решение : одвоивме најдобри микрофибер материјал и интегрирани во нашите кеси.На ѕидот на нашата fit BAGs исклучиво е направен од висок квалитет на microfibre, обезбедување вашиот телефон е секогаш чист!.

R

Им се допаѓа и на купувачите