.

.

Челични Рамни Миење, Цинк Позлатен Заврши, 1/4 Завртка Големина, 9/32 ID, 1 1/4 OD, 0.05 Дебела (Пакување од 100)

Челични Рамни Миење, Цинк Позлатен Заврши, 1/4 Завртка Големина, 9/32 ID, 1 1/4 OD, 0.05 Дебела (Пакување од

DEN 98.64
Износ

Станот за миење обезбедува имајќи површината за fastener оптоварување дистрибуција или делува како spacer.Челик често се користи во апликации каде сила е примарен.Цинк позлата отпорен на корозија и има рефлективна изглед.Земја на потекло : Кина.Челични рамни миење има цинк позлатен заврши.Станот за миење обезбедува имајќи површината за fastener оптоварување дистрибуција или се користи како spacer помеѓу компонентите.Челик често се користи во апликации каде сила е примарен.На цинк позлата нуди отпорност на корозија и има рефлективна изглед.Подлошки се дистрибуираат товарот на fastener низ површината и може да се користи и како изолација, извори, shims, или заклучување уреди.Неколку различни миење стилови ги собере различни апликација и инсталација барања.Најчестите стил е рамен за миење.Повеќе специјализирани подлошки обезбеди дополнителни бенефиции.Шолја за миење, на пример, им помага на заштита на сврзувачки елементи од електрични струи, додека заклучување за миење нуди дополнителна безбедност во собраа работното парче.

R

Им се допаѓа и на купувачите