.

.

Домашно милениче Превозникот Ранец, Прилагодлив Куче/Мачка Пред Превозникот Ранец Патна Торба, Нозете Надвор Наменета за Кучиња, Мачки Puppies Патување, Пешачење, Оде?

Домашно милениче Превозникот Ранец, Прилагодлив Куче/Мачка Пред Превозникот Ранец Патна Торба, Нозете Надвор

DEN 263.76
Износ

????【Функционална & Трајни】Како куче превозникот ранци пред пак, е многу издржливи,на vetilation мрежа која помага за ладење и протокот на воздух,вашето куче сигурно ќе го цениме дише ткаенина во предниот како таа overheats брзо.Ти беше во можност да се прилагоди (скратување) на врвот еластична ремени кои одат преку рамениците да се направи построги околу значи, тој не можеше да падне/скокаат.Отворањето за пет опашката е голема и материјал за нога отвори е многу мека и мазна. ????【Безбедност Надградба】три-point појасот дизајн, заедно со патентите и предвремени копчиња на двете страни, да обезбеди двојно заштита за да се спречи миленици од случајно скокање од ранец, слободни вашите раце целосно. ????【Чекори за Носење】1. Симнете на патент и тока, од една страна, и да го положат на домашно милениче екстремитети низ дупка. 2. По носењето, zip тоа и копчето нагоре. 3. Прилагодување на рамо, рака да удобна положба 4. Вметнете ја тока.Брзо и лесно да се носат. ????【Два Начини на Носење на】hands-free милениче превозникот може да се носи на вашиот предната страна или вашиот грб ако ви се допаѓа, тоа ви држи поблиску и го зголемува домашно милениче чувство на сигурност кога носите вашата мачка или куче наоколу.Во меѓувреме, ЗАДЕБЕЛЕНА СУНЃЕРОТ ПОДЛОГА помага да се ослободат од товарот на вашето рамо. ????【Уживаат Патувања со Вашето домашно Милениче】Овој ранец превозникот е лесен и пренослив, можете да го користите да носат мали кучиња или мачки за велосипедизам, пешачење, кампување, од одење или состанок пријатели.Тоа им овозможува на сопствениците и нивните убави домашни миленици да имаат повеќе авантури заедно, што е уште поважно, тоа е исто така одличен фото проп да се земе смешни слики за секојдневна споделување.

R

Им се допаѓа и на купувачите