.

.

GreBest Милениче Превозникот Торба Преносни Миленичиња Куче Мачки Ранец, Торба Погодно Исклучителна

GreBest Милениче Превозникот Торба Преносни Миленичиња Куче Мачки Ранец, Торба Погодно Исклучителна

DEN 322.32
Износ

Средниот дел од вратот се проширува и на заострените да се осигура дека милениче торба не се чувствува заостанато или непријатно.и на пет торба е совршен за да се одржи вашето домашно милениче и го прави вашето домашно милениче поудобно заради отворен стил со дупки на задниот дел за ставање пет нозе и опашки.Поради патентите и fastener лента од двете страни, на пет торба го прави лесен за вашите да се прилагоди и нуди двојна заштита за вашето куче од паѓање.вграден-во влечење тока може да се buckled на кучето е јака за да се обезбеди вашето домашно милениче кога ќе излезе.Направени од премиум полиестер, миленичиња торба е дише, лесни, преносливи, издржливи и долготрајни.Постојат 4 димензии на производот, за да изберете од : s, m, l, xl.Тоа може да се користи за извршување на двете мачки и кучиња.Спецификации : Поради патентите и fastener лента од двете страни, на пет торба го прави лесен за вашите да се прилагоди и нуди двојна заштита за да се спречи вашето куче од паѓање.Вграден-во влечење тока може да се buckled на кучето е јака за да се обезбеди вашето домашно милениче безбедност кога се случува надвор.Вграден-во влечење тока може да се buckled на кучето е јака за да се обезбеди вашето домашно милениче безбедност кога се случува надвор.И поради патентите и fastener лента од двете страни, на пет торба го прави лесен за вашите да се прилагоди и нуди двојна заштита за да се спречи вашето куче од паѓање.Дизајниран со вграден-во влечење тока, тоа може да биде buckled на кучето е јака да се направи вашето куче безбедно во торба.И на пет торба го прави лесен за вашите да се прилагоди и нуди двојна заштита за да се спречи вашето куче од паѓање заради патентите и fastener лента од двете страни.Карактеристики : отворен стил милениче торба има дупки на задниот дел за ставање нозе и редици за да се направи вашето домашно милениче поудобно.Средниот дел од вратот се проширува и на заострените да се осигура дека милениче торба не се чувствува заостанато или непријатно.Вашето домашно милениче нема да се чувствуваат заостанато или непријатно, бидејќи средниот дел од вратот се проширува и затегнати.И на пет торба може да поставите пет нозе и опашки многу добро благодарение на отворен стил со дупки на задниот дел, што вашето домашно милениче поудобно.Тоа може да се користи за извршување на двете мачки и кучиња.Големина : S, Погоден Назад Должина : 25cm-29cm/9.8"-11.4", Растојанието Меѓу Предните И Задните Нозе : 10см/3.9" (Прибл.)Големина : M, Погоден Назад Должина : 30cm-34cm/11.8"-13.4", Растојанието Меѓу Предните И Задните Нозе : 12cm/4.7" (Прибл.)Големина : L, Погоден Назад Должина : 35cm-40cm/13.8"-15.7", Растојанието Меѓу Предните И Задните Нозе : 14cm/5.5" (Прибл.)Големина : XL, Погоден Назад Должина : 41cm-45см/16.1"-17.7", Растојанието Меѓу Предните И Задните Нозе : 16cm/6.3" (Прибл.)Пакетот Вклучува : 1 x Милениче Торба.

R

Им се допаѓа и на купувачите