.

.

NHL Атланта Thrashers Pangea Тен на Кожа Голем Ранец

NHL Атланта Thrashers Pangea Тен на Кожа Голем Ранец

DEN 4284.00
Износ

Поместена лаптоп за замрзнување.Организаторот.Zippered и велкро затворање џебови.Топ справи и прилагодливи ремени.Најлон назад.Vacquetta кожа е мека на допир, природен изглед и рачно направена за да се произведе еден елегантен, автентичен стил кој ја надополнува оние кои го носат -храбар во текстура, во класичен дизајн и единките во природата.Оваа преголеми ранец располага со пространа главниот дел плус поместена лаптоп за замрзнување.Пред zip-надолу организаторот има места за мобилен телефон, бизнис картички и ID плус голем отворен џеб.Има пред zip џеб и два страна размавта џебови со Велкро куќишта.На врвот носат справи и прилагодливи рамо ремени обезбеди удобно носејќи опции.Најлонска задниот панел се намалува вкупната тежина.Нашата мека, богата vacquetta кожа прикажува сите карактер обезбедени од страна на природата, изработка на секое парче уникатен. - Димензии : 15" x 17" x 8" - Тежина : 4 lbs.Посебна Цел само, лого сопствени врежана за секоја цел.Нарачки не може да биде откажана за било која причина, и не се враќа се прифатени од нив.Оштетени предмети, може да биде само заменува како без наплата се нудат.Направени и Врежана во САД.

R

Им се допаѓа и на купувачите