.

.

TWISE Tots Мини Ранец за Деца – Симпатична ЗАЈАКОТ Дизајн Деца Ранец – Лесни Мини Ранец за Девојчиња и Момчиња со Sternum Рака – Дете Ранец за на Училиште, Градинка, децата

TWISE Tots Мини Ранец за Деца – Симпатична ЗАЈАКОТ Дизајн Деца Ранец – Лесни Мини Ранец за Девојчиња и Момчиња

DEN 479.76
Износ

[За Забава Училиште Време] Со TWISE Tots деца ранец за момчиња и девојки, на вашиот kiddo ќе сакаат да одат на училиште!Супер слатки, просторен и удобен за носење, ова училиште ранец е идеално решение за да се направи вашето дете љубов времето поминато во училиштето, децата во предучилишните, градинка или на отворено!. [Највисок Квалитет Ткаенини] Нашите деца ранец е направен со внимание на деталите со користење на високо-квалитетни 600 D полиестер ткаенини, кој е лесен, но трајни и издржливи.Материјалот е, исто така, ПВЦ и олово-бесплатно, за безбедно и удобно користење. [Безбедноста на Прво место] На ранец за момчиња и девојчиња карактеристики лесен дизајн кој не се стави притисок на детето назад, и доаѓа со горниот зафат се справи и дополнителна sternum рака која го спречува ранец од лизгање. [Пространа и Практична] Ова училиште торба е дизајниран со голема главната преграда што можат да се соберат играчки, книги, тетратки, пишување инструменти, како и ужинка, ручек и други додатоци.Ранец, исто така, има надворешен пред патент џеб за дополнителен простор за складирање. [Симпатична Дизајни] На TWISE Tots предучилишна ранец е достапна во разни животинско-тематските дизајни, направени со различни бои и симпатична обрасци кои вашето дете ќе љубов веднаш!Бои и дизајни се родово неутрални, па ранци може да се носи од двете девојчиња и момчиња.

R

Им се допаѓа и на купувачите