.

.

Бахман Возови 17957 ACF 50' Челик Мичман - Железнички Експрес - N Скала, Prototypical Бои

Бахман Возови 17957 ACF 50' Челик Мичман - Железнички Експрес - N Скала, Prototypical Бои

DEN 666.24
Износ

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Сребро серија премиум возен парк за вашата N скала изгледот.Nmra профил метални тркала.Игла-точка оски.Тело-монтирани E-Z Колега Марк II couplers.N скала 1 : 160.

R

Им се допаѓа и на купувачите