.

.

SUNTQ Ресни Кабелот 3мм, Едно Влакно Памук Јаже за Ресни Knotting, Ресни Материјали за DIY Ѕид Закачалки, Растенијата Носители & Boho Дома Декорација, 109 Метри Премиум Мека Паму

SUNTQ Ресни Кабелот 3мм, Едно Влакно Памук Јаже за Ресни Knotting, Ресни Материјали за DIY Ѕид Закачалки, Растенијата

DEN 328.56
Износ

Природата Памук Кабелот : SUNTQ 3мм Ресни памук занает мозок е многу мека, трајни дека ќе биде лесно да се работи со и поради тоа се користат високо квалитетни сурови памучни влакна.Одлична основа за сите вашата декорација или занает проекти.Единствени Бои : Ние секогаш се посветат на изнаоѓање на памук кабли со уникатни бои.Постојат повеќе од 15 видови на различни бои за предност.Совршен избор за различни видови на настани и празнувањето оркестарот од страна на комбинираат овие светли бои памук јажиња заедно.Лесен за Работи : Нашиот единствен ресни памук мозок е намалување на должината и пакувани во spools, тоа е лесно да се организира, да се спречи да хаос кога unraveled да ја користите.Наменети за почетници и напредни занаетчии, нашите 3мм ресни мозок прави undoing јазли и разрешница на работ брзо и лесно.Повеќе DIY Проекти : Можете да креирате многу рачно изработени занаетчиски со нашите ресни јаже и ресни комплет.Оваа ресни мозок е одлична за правење на ресни ѕид виси, растенијата закачалки, tapestry јажиња, сон catchers, плетење, Чешка свадба декорации, занимаваат или пакување, накит одлуки, scrapbooks, рачно изработени картички, drawstrings, градинарство, дома декорација, партија украси и настан оркестарот.Задоволство : Ние сме посветени на обезбедување на најдобри производи и услуги на нашите клиенти.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Добредојдовте на споделување вашите креативни ресни проекти на други клиенти.SUNTQ Ресни памук занает мозок е многу мека, трајни дека ќе биде лесно да се работи со и поради тоа се користат високо квалитетни сурови памучни влакна.Одлична основа за сите вашата декорација или занает проекти.Можете да се создаде многу рачно изработени занаетчиски со нашите ресни јаже и ресни комплет.Оваа ресни мозок е одлична за правење на ресни ѕид виси, растенијата закачалки, tapestry јажиња, сон catchers, плетење, Чешка свадба декорации, занимаваат или пакување, накит одлуки, scrapbooks, рачно изработени картички, drawstrings, градинарство, дома декорација, партија украси и настан оркестарот.

R

Им се допаѓа и на купувачите