.

.

3мм x 109 Метри (Околу 100) Ресни Мозок, Twine String Кабелот Обоени Памучни Јаже, Природен Памук Ресни Јаже за Ѕид Виси, Растенијата Закачалки, Занаети, Плетење (Кафе)

3мм x 109 Метри (Околу 100) Ресни Мозок, Twine String Кабелот Обоени Памучни Јаже, Природен Памук Ресни

DEN 167.76
Износ

100% Природен Памук : материјал на ресни мозок е направен од природен памук.тоа е многу тесно, трајни и добро чувство на допир.Таа има висока затегнувачка цврстина, ниска надградливоста, и обезбедува подобро breathability.ГОЛЕМИНА : 3ММ*109 Yards.Памук ресни мозок е доволно силна за да се обезбеди вашиот занает не е надвор од форма.И кабелот е, исто така, мека правење на вашиот занает удобно.Нашиот мозок може да ви помогне да се создаде вашиот идеален за плетење. 12 Боја за Сите Ваши Потреби : Ние обезбеди 12 светли бои памук кабелот.Можете да изберете сите бои што сакате да ја користите за вашиот јаже занаети.И оваа ресни кабелот јажето ќе биде одлична Божиќ подароци за DIY љубовник.ШИРОКО се КОРИСТИ-Ова плетење кабелот јаже&String Јаже се одлични за правење на различни видови на Ресни занаети, како ѕид hangings, Tapestry јаже,сон catchers, Чешка свадба лак декорација итн.ПАКЕТ-Пакување од 1 тркалаат*Ресни Кабелот&String Јаже.Ако не сте задоволни со нашата производи за било која причина, ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време. 1111.

R

Им се допаѓа и на купувачите