.

.

Dilwe HDMI RF Modulator, Поддршка PAL/NTSC Формат Излез РКА да RF Modulator 1080P PLL Контрола на VHF Оперативни Фреквенција за Дома ТВ Замена

Dilwe HDMI RF Modulator, Поддршка PAL/NTSC Формат Излез РКА да RF Modulator 1080P PLL Контрола на VHF Оперативни

DEN 599.28
Износ

Едноставна Операција : На HDM66 HD modulator поддржува NTSC и PAL ТВ формат излез, нема возачот инсталација, преносни, флексибилни, plug and play.Е применливо : На HDM66 HD modulator има фина изработка, обезбедување на квалитет, погоден за вашиот локален CATV систем.Параметри : PLL контрола на VHF оперативни фреквенција, HD текст, A/V излез, RF излез.Премиум Материјал : RF Modulator е направен од висок квалитет на АБС материјал, издржлив, долг животен век.Безбеден и Сигурен : На CATV modulator има професионално производство, стабилни перформанси, висока сигурност.

R

Им се допаѓа и на купувачите