.

.

Dpofirs UHF Modulator, TM70 UHF ТВ Линк Modulator AV да RF Конвертор IR Extender со Канал Екранот, Modulator Modulator AV да RF Конвертор IR Extender

Dpofirs UHF Modulator, TM70 UHF ТВ Линк Modulator AV да RF Конвертор IR Extender со Канал Екранот, Modulator

DEN 712.80
Износ

【Modulator】 UHF modulator, PAL / NTSC опција, погодно за вашиот локален CATV систем.На modulator на овој компактен уред е дозволено поврзување на аудио / видео компоненти, особено телевизии без аудио и видео приклучоци. 【Modulator】 UHF modulator, PAL / NTSC опција, погодно за вашиот локален CATV систем.На modulator на овој компактен уред е дозволено поврзување на аудио / видео компоненти, особено телевизии без аудио и видео приклучоци. 【AV да RF конвертор】 AV да RF конвертор компатибилен со сет-топ кутии и други A / V извори, повеќе сигурен за користење.Дизајниран со прилагодливи аудио / видео излез ниво и изборни излезен канал. 【Добри перформанси】 Едноставен изглед дизајн, таписерии изработка, прави да се гали со восхит.Тоа е совршен за DVD плеер, игри, дигитални. 【Трајни】 На modulator усвојува високо квалитетни материјали, цврсти и издржливи, и можете да го користите за долго време. 【Добар избор】 ви Благодариме за вашиот вид разбирање, ако не сте задоволни или постои каква било грешка при користењето на производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време, ние ќе ви обезбедиме со решение дека нема да ве изневери.

R

Им се допаѓа и на купувачите