.

.

BornBeauty Помине Уметност Кристали Камења и Rhinestones 4 Кутии се Зголеми Злато Метал Studs Помине Уметност Остри Рамен База Rhinestones Комплет Со помош на пинцета И Кристал Берач

BornBeauty Помине Уметност Кристали Камења и Rhinestones 4 Кутии се Зголеми Злато Метал Studs Помине Уметност

DEN 215.76
Износ

ПАКЕТ СОДРЖИНА - 4 Кутии 3 D Помине Декорација + 1 парче Восок Пенкало Кристал Берач + 1 Компјутер Криви Nippers помош на пинцета.Лед-форма,Микс-големина,Микс-боја на ноктите rhinestones,метал studs, тој нуди различни 3 D доградба на акрилни нокти уметнички дела.Најпопуларните дизајн 3Д декорација, најдобар избор за да го отворите прозорецот на светкавиот ноктите.Ноктите Пинцети и Rhinestones Берач Молив направи тоа лесно да се примени 3 D декорации на ноктите, Совршен помине уметност постави алатка за двете професионалци и почетници.Исто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.Пакет Содржина : 1),4 Кутии 3 D помине декорација кутија -Розово злато 12 Форми метал помине studs со правоаголна кутија -Злато 12 Форми шупливи метални помине studs со правоаголна кутија -Holographic рамен база AB помине rhinestones школки со правоаголна кутија -Микс-големина и се Меша бои станот база помине бисери со правоаголна кутија 2),1 Компјутер Кристал Берач Молив 3),1 Компјутер Помине Пинцети Функција : 100% сосема нов и висок квалитет Совршен помине уметност постави алатка за двете професионалци и почетници.Ноктите декорација и алатка Овие две алатки се одлични за оние мали и тешко да се избере rhinestones и studs.Чистење на површината на ноктите, четка, на база на полски, и ставете ја на ноктите.Исто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.Топло забелешка : tweezer има совет точка, ве молиме чувајте го надвор од дофат на деца.Поради прирачник за мерење, може да има мала грешка во квантитетот.Лепилото не е вклучена.

R

Им се допаѓа и на купувачите