.

.

JUSTYINUO 4*Филтри 4*Странични Четки Одговара за Ecovacs Одговара за Deebot У2 Одговара за DGN22 Одговара за Роботски Правосмукалка Резервни Делови Вакуум Делови

JUSTYINUO 4*Филтри 4*Странични Четки Одговара за Ecovacs Одговара за Deebot У2 Одговара за DGN22 Одговара за

DEN 1041.60
Износ

Направени од високо квалитетни материјали, се повеќе издржливи. *100% сосема нов и висок квалитет. *Направен од високо-квалитет на материјали, се повеќе издржливи. *Несакани четка им овозможува на вашата правосмукалка да се стигне подлабоко во тепих за повеќе темелно чистење. *Филтер филтри казна за да се намали полен од продира во воздухот кој го дишеме.Оваа продавница главно се занимава во домаќинството декорација производи, квалитетот е сигурен, вие сте добредојдени да влезат во продавница да buy Package Содржина : 4*Filters4*Несакани brushes Note : 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.2. Ве молиме овозможи мало прирачник за мерење на отстапување за податоци.

R

Им се допаѓа и на купувачите