.

.

Dahle 507 Лични Ротари Тример, 12 Сечење Должина, 7 Лист Капацитет, Само-Острат, Автоматски Се Стега, Германски Инженерните Хартија Машина

Dahle 507 Лични Ротари Тример, 12 Сечење Должина, 7 Лист Капацитет, Само-Острат, Автоматски Се Стега, Германски

DEN 834.24
Износ

Авто-острат нож намалувања во двете насоки.Земјата челик сечилото е спакувани во заштитна домување за безбедност.Автоматско менгеме има работа безбедно и го спречува пренесувањето.Здрав метална база обезбедува солидна основа.Германски конструиран за прецизност и точност.На Dahle 507 Лични Ротари Тример со 12" намали должината е лесен и пренослив само за било која апликација.Тоа карактеристики на само-острат нож, автоматски се стега за да се спречи менувањето, и метална база за издржливост.Ова многу прецизна машина е германски инженерните и идеален за средување на хартија, фотографии, и cardstock.

R

Им се допаѓа и на купувачите