.

.

MIER MIER Изолирани Ручек Кутија, Торба Прошири со Изолирани Ручек Ранец Leakproof

MIER MIER Изолирани Ручек Кутија, Торба Прошири со Изолирани Ручек Ранец Leakproof

DEN 551.76
Износ

Изолирани и Leakproof Кулер внатрешниот згусне изолација и leakproof PEVA лагер работат заедно за да се задржи нешта ладно/топло со часови, лесен за чистење и складирање кога не го користите.Голем капацитет Ручек Ранец Длабоко главната преграда има 24 лименки, пространа доволно за да се спакуваат јадење, пиво, грицки, дури и високи пијалоци.Одличен партнер за денот на патување, тема парк, плажа, пикник, кампување, риболов Повеќе џебови 1 внатре мрежа џеб на капакот, 2 страна мрежа.Повеќе џебови 1 внатре мрежа џеб на капакот, 2 страна мрежа џебови, 1 голема пред патент џеб со мрежа divider за да се задржи прибор; 1 помали надвор патент џеб за дополнителна меморија.Издржливи Висок квалитет на патент, солидна и лесно да се повлече.Надворешни димензии : 11"L X 8"W X 13.75"(пред торба) - 15.75"(назад на торба) длабоко; Внатрешни работи големина : 10.5"L X 7"W X 11.75"(пред торба) - 13.5"(назад на торба) длабоко.За лесен опција, користете MIER Кулер Ранец, може да се вклопат 24 лименки, плус уште повеќе простор за мраз.

R

Им се допаѓа и на купувачите