.

.

Лил Дома за Ручек Кутија Сет, На Вакуум Изолирани Бенто/Снек Кутија за Чување на Храна Топло за 4-6 Часа, Две BPA-Free) Храна Контејнери, Ручек Торба, Преносни Прибор за ја?

Лил Дома за Ручек Кутија Сет, На Вакуум Изолирани Бенто/Снек Кутија за Чување на Храна Топло за 4-6 Часа, Две

DEN 814.80
Износ

Комплетен Ручек Box Set - Вклучувајќи 22oz вакуум изолирани ручек кутија која може да се чува храна топло за 4-6 часа, 2 BPA-free) храна контејнери, 7oz секој, преносни прибор за јадење поставен на лажица и вилушка и ручек торба.Премиум Материјал - вакуум изолирани ручек кутија е направен од SS304, а храната контејнери се направени од храна одделение пластика.Тие се еко-пријателски, BPA free и не-toxin, која може да се задржи вашата храна свежа за подолг период.Задоволување на Сите Ваши Потреби - може да донесе топла храна, како што се пржени, ориз, супа, тестенини, заедно со ладна храна, како салата, овошје, зеленчук, па дури и ореви.Овој сет на ручек кутија ќе ги задоволи сите ваши потреби за ручек.Можете да го донесе на работа, училиште, салата, пикник, кампување, итн.Супериорен Температура Изолација – вакуум изолација и изолирани торба обезбеди до 6 целосна часа на топло задржување; речиси двапати додека другите.НЕМА повеќе ладно ручек.НЕМА повеќе микробранова печка.Вакуум изолација обезбеди право температура за да се задржи храна останат топли и здрави.Погодно за вас да уживаат во вкусна домашна храна во училиште или на работа.Идеален за Дел Control – за да ја Заврши со панделки, им даде на тоа да некој што го сакаш, па тие може да уживаат дома направени деликатес за поздрава исхрана стил!.

R

Им се допаѓа и на купувачите