.

.

Нерѓосувачки Челик Бенто Кутија, Изолирани Ручек Контејнери за Храна Контејнер со Лажица за Деца Студентите(Зелен)

Нерѓосувачки Челик Бенто Кутија, Изолирани Ручек Контејнери за Храна Контејнер со Лажица за Деца Студентите(Зелен)

DEN 623.76
Износ

ШАРЕНИ И МУЛТИ-БОЈА : светла и светла боја бенто кутија е опремен со симпатична животно модели.Пинк е елени, син е на слон, а зелената е жирафа.ручек кутии ќе се зголеми вашето дете интерес за ручек кутии.ПОДЕЛБА : На топлинско-изолациски одбивни дизајн на дел контрола контејнер може да се подреди и место на храна, натпревар исхрана и да се спречи преминал-вкус.ВЕНТИЛАЦИЈА ДУПКИ : Ручек контејнери имаат вентилација дупка дизајн, едно-копче за затворање/вентилација, стабилна сместување и не е лесно да падне.СИЛИКОНСКИ КАПАК : храна за складирање на преградата има цврст капак копче и притиснете ги копчињата се инсталирани околу ручек кутија за подобро запечатување.ПРИМЕНА : дел од контрола на сад е многу погодна за пешачење, качување, кампување, риболов, градилиштето ручек или пикник, и може да го носи суши, ориз ролни, buffets, десерти, суво овошје чување и други Јапонски јадења.Материјал : не ' Рѓосувачки Челик 304, PPCapacity : 720ml Lunch Кутија : Прибл. 21.5 x 15 x 6.5 см/8.5 x 5.9 x 2.6 in Spoon : Прибл. 12 x 3.5 cm/4.7 x 1.4 in Package Листа : 1 x Изолирани Ручек Кутија; 1 x Лажица.

R

Им се допаѓа и на купувачите