.

.

TigerChef ТЦ-20467 Трајни Алуминиум Триаголник Фолија Пан Контејнери со Одборот Капаци, 1 Фунта Капацитет, 5.56 x 4.56 x 1.63 Големина (Пакување од 500)...

TigerChef ТЦ-20467 Трајни Алуминиум Триаголник Фолија Пан Контејнери со Одборот Капаци, 1 Фунта Капацитет,

DEN 1800.00
Износ

- ЗДРАВ : одлична за печење, готвење и чување, Tiger Chef е Bakeware Тави се цврсти, привлечни и со цел да се изврши. - УДОБЕН, ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ BM3 : се Пече вашите омилени јадење и лесно може да се замрзне или да се носат заедно да ги споделат со пријателите и семејството. - ЗАШТЕДИТЕ ПАРИ : со нашите рефус количество и ниски цени можете да ги користите овие без трепкање, овие фолија тави се со големина да се вклопи во вашиот готвење потреби дома или во движење BN45. - СОВРШЕНИ ЗА УГОСТИТЕЛСТВО МАТЕРИЈАЛИ И ПАКУВАЊЕ на ХРАНА : овие тави се идеални за мали се Надвор, од Страна на Јадења, Колачи, Храна, Услуги и работи одлично за топла или ладна храна Б.К : Г.С. - SNAP НА КАПАЦИ : На завиткан rim дава цврстина и може да се здипли во текот на работ на капакот за да се обезбеди тоа.Изберете од јасно пластика или стан одбор snap на капаци.На Tiger Chef алуминиум триаголник сад е за еднократна употреба, има отстранлив картон капак, и може да се користи за да се одржи и да се служи храна.Алуминиумска фолија контејнери се одржи во топлина, служи како влага и кислород бариера за свежина, и може да се рециклираат.За разлика од другите алуминиумска фолија тави, наше е направен со тешки-должност алуминиум за сила, леснотијата на користење и ре-употреба!Изберете големина која одговара на вашите потреби или цел асортиман, за да ги собере најпопуларните готвење потреби.Се пече вашите омилени јадење, кадар на капакот, и лесно може да се замрзне или да се носат заедно да ги споделат со пријателите и семејството.Овие тави се идеални за мали се Надвор, од Страна на Јадења, Колачи, и службата за Храна и работат одлично за топла или ладна храна.

R

Им се допаѓа и на купувачите