.

.

Hymmah Лосион за Јадење Сапун Фармацевт,Смола Подарок Идеална за Кујната Јадење Сапун, Бања Сапун, Етерични Масла Мермер Дизајн Сива

Hymmah Лосион за Јадење Сапун Фармацевт,Смола Подарок Идеална за Кујната Јадење Сапун, Бања Сапун, Етерични

DEN 383.76
Износ

ФАРМАЦЕВТ Е ЛЕСНО ДА се ПОПОЛНИ : Едноставно отстранување на врвот за да се пополни и рефил лосион или сапун фармацевт.ИЗДРЖЛИВИ СМОЛА за ИЗГРАДБА : Смола изгледа одлично и се издржливи и долготрајни.ПРАКТИЧНА настава : Иако лосион за складирање е главната причина за овој дизајн била изградена, овој лосион фармацевт, исто така, беше изграден да се користи со сапун, шампон и балсам; за сите на вашиот течност, хигиенски и лични потреби.Идеален декорација одговара на различни стилови,селски оркестарот, индустриски стил, западна оркестарот, morden стил, современ оркестарот, земјата оркестарот.Идеален бања додатоци во собата за дома декор, бања оркестарот, farmhouse оркестарот.Одлично за кујна и бања, за countertop организира, суета врвот, шминка табела и занает.Hymmah дава 100% гаранција за квалитет на производот и го обезбедува најбрзото и најдобра услуга за да се обезбеди вашето задоволство.Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.На сите ваши прашања ќе се одговори во рок од 12 часа.

R

Им се допаѓа и на купувачите