.

.

Конектори 7 Pin Кабел за Податоци 4/6 SATA 3.0 III 6Gbps САС Кабел за Податоци за Серверот SATA 7 Pin за да го SATA Збег Кабел Хард Диск Splitter Кабел (САД, Должина на Кабел: 0.5 M, Боја: 6SATA да

Конектори 7 Pin Кабел за Податоци 4/6 SATA 3.0 III 6Gbps САС Кабел за Податоци за Серверот SATA 7 Pin за да

DEN 1982.40
Износ

НАС, должина на Кабел : 0.5 M, Боја : 6 SATA да 6 SATA.Приклучи и користи.Поддршка топла трампа, SATA интерфејс.Се користи за да се поврзете multi-channel отстранлив хард дискови во компјутери или други SATA 7pin уреди.Висок-квалитет најлон плетенка мрежа, може да се чува уредни и вентилирани. 4pcs/set 6pcs/set SATA III 6 Gbps САС Кабел за Серверот SATA 7 Pin за да го SATA 7 Pin Хард Диск, Податочен Кабел Карактеристики : Plug и употреба.Поддршка топла трампа, SATA интерфејс.Се користи за да се поврзете multi-channel отстранлив хард дискови во компјутери или други SATA 7pin уреди.Висок-квалитет најлон плетенка мрежа, може да се чува уредни и вентилирани.-Со голема брзина на пренос на податоци до 6 Gbps.Целосна поддршка за SATA 3, 6 Gbps, на 10.000 вртежи во минута со голема брзина HDD/SSD, КОМПЈУТЕР со повеќе сервери или хард дискови.Спецификации : Име : dual channel SATA III податоци cable Type : 4 SATA до 4 SATA, 6 SATA 6 SATA (изборен)Должина : 0.5 m/1.6 фт, 1m/3.3 ft (изборен) (симетрични двојно директно главата со shrapnel)Пакување големина : 200*145*25mm/7.87*5.71*0.98"Имајте на ум : 1. Таму може да биде мала големина отстапувања поради прирачник за мерење, различни мерни методи и алатки.2. Сликата не може да се покаже вистинската боја на објектот, бидејќи на различни фотографирањето светлина, агол на екранот и мониторот.1 Сет X САС Кабли Објект специфики : Потекло : CN(Потекло)Тип : Продолжување Cable Certification : None Package : Yes Products статус : STOCKModel број : САС Кабел.

R

Им се допаѓа и на купувачите