.

.

Кожа Сечење Мат,Занает Кожа Сечење Мат Бела ПП Пластични Одбор Удирање Подлога за Дупчење Удари

Кожа Сечење Мат,Занает Кожа Сечење Мат Бела ПП Пластични Одбор Удирање Подлога за Дупчење Удари

DEN 261.36
Износ

【Апликација】производот може да се користи за да се намали кожа без оштетување на рабовите на кожа. 【Карактеристика】кожа сечење мат може да и заштита на вашиот удар и длето и да се намали скокање сила и прикажување на визуелниот улога. 【Функција】мат може да го намали звукот направени од страна на победи, па како да перница и да се намали бучавата. 【Погоден】Оваа кожа печат одбор е погодна за дупчење удари, удирање алатки и кожа сечење машини. 【Лесен за Употреба】кожа удирање одбор е мал во големина и лесен во тежина, што го прави лесно да се чуваат и да се преземат.Спецификација : Предмет Тип : Кожа Сечење Мат Спецификација : 1 парче Главен Материјал : ПП пластични Производ Големина : Прибл.150 х 200 х 10мм / 5.9 x 7.9 x 0.4 во Пакет Листа : 1 x Кожа Сечење Мат.

R

Им се допаѓа и на купувачите