.

.

roygra Пура Машина, Гилотина Двоен Нож - 10 Парчиња

roygra Пура Машина, Гилотина Двоен Нож - 10 Парчиња

DEN 359.76
Износ

Класичен дизајн, гилотина двоен нож. 3.54 " × 1.57 "; 0.95 унци / еез.Цврсти и издржливи, цигари чисти се сече.Рачките се добро полиран и прстите не се повредени од страна на секој случај. 10 пакети - подобро уживање за потрошувачите, подобрување на вашиот начин на живот. -. -. -. -. -.

R

Им се допаѓа и на купувачите