.

.

ZEESEA Палета Сенки,Зашеметување Кристал Палета Сенки,Трепет Foils Око Шминка Долготрајни Палета на Нијанси 9 Бои Водоотпорен и Sweatproof

ZEESEA Палета Сенки,Зашеметување Кристал Палета Сенки,Трепет Foils Око Шминка Долготрајни Палета на Нијанси

DEN 479.76
Износ

ZEESEA бренд, потекнува од добро познатите козметички бренд во Кина, извршени за да се биде роден квалитетен и одговорен за убавината на жените.Инспириран од кристална топка како во бајките, претставуваат фантазија на непознатото, овој око-сенка колекција доаѓа со нијанси на убава рози и карамел костен.Го подигне вашето шминка за напор привлечност, и се даде изглед на мистерија и романса.Свежа боја појавување, погодна за жени од сите возрасти, погоден за различни социјални места, како што партии, салони, свадби итн.Долготрајни и траен ефект, може да трае цел ден, направени од здрави и еколошки материјали.Високо-квалитетни услуги на клиентите : На сенки палета може да биде оштетена за време на превозот.Ако имате било какви проблеми околу објектот, не двоумете се да контактирате со нас.Ние би сакал да се понуди решение за вас.

R

Им се допаѓа и на купувачите