.

.

Patj 8 мл Moringa Билни Шампон направени во Јамајка

Patj 8 мл Moringa Билни Шампон направени во Јамајка

DEN 1675.20
Износ

Слика резултат за придобивките од moringa шампон Овој шампон нежно чистење на косата и скалпот, без одземање исклучување на етерични масла.Нејзините витамини и минерали, исто така, снабдување на косата со основните хранливи материи потребни за дополнителна нега на нежната и слаба коса.Тоа поправки и зајакнува фоликулите на косата да се ревитализира коса, намалување на косата да падне и да се стимулира растот на косата.Patj Moringa Шампон ја прави косата сјајна и ја зајакнува коренот.Moringa шампон е направен со moringa масло штити косата од топлина и го неутрализира негативни ефекти со својата висока количина на протеини.На moringa е полн со хранливи материи, вклучувајќи ги и витамини А, Б, В, Г и Д, калциум, цинк, магнезиум, железо, бакар, манган, и силициум.PATJ меѓународниот е 100 проценти во сопственост Jamaican компанија и да ги произведуваат своите производи во Градот на Старото Пристаниште, во Парохија на Света Катерина Јамајка.Нашиот дистрибутивен центар се наоѓа на 107a Постојана Пролет Патот, Кингстон 10. PATJ Меѓународни квалитет е од суштинско значење, не детал е премногу мал.Од своето основање, природни препарати биле нашата главна грижа и суштината на нашиот бизнис.Нашата целосна посветеност кон потребите на корисниците и задоволство е она што нè прави уникатни.Со нашите рецепти врз основа на Moringa, истражувањето и развојот на тимот се постојано се фокусира на иднината.Ова ни овозможува да остане во пресрет на најновите случувања.

R

Им се допаѓа и на купувачите