.

.

Detox Шампон за Мажи од страна на Американски членови на Екипажот, Природно Добиени, Вегетаријанци Формула, Цитрус Нане Мирис, 33.8 Fl Мл

Detox Шампон за Мажи од страна на Американски членови на Екипажот, Природно Добиени, Вегетаријанци Формула,

DEN 550.80
Износ

АДВОКАТСКО ШАМПОН : Американски Екипаж detox шампон е разјаснување шампон која се отстранува вишокот на себум и производот се изгради од косата и скалпот се задржи чист и свеж мирис.ЗА ВАШАТА КОСА : двојна акција, силикон-слободен формула е суштински хранливи материи богати Manicouagan Глина и exfoliating Кокос Школка монистра што темелно чистење на вашата коса.СОСТОЈКИ : ги Опфаќа основните хранливи материи како што се железо, калциум, натриум, калиум и цинк да се промовира здрава коса.Формулиран со 80% природни состојки и пакување направено со 80% post-consumer рециклираната пластика.КАКО ДА го КОРИСТИТЕ : Влажна коса темелно.Масажа мала количина во косата и скалпот.Исплакнете темелно.Не се препорачува за секојдневна употреба.КОИ СМЕ НИЕ : Американски Екипаж е лидер во, Мажи Чешлање на КОСАТА, ТЕЛОТО, БРИЧАТ, СТИЛ, МИРИС категории.Американската членови на Екипажот е во тек обврска е да го подигнете машки стил и да ги зголеми нивните лични слика.Американската Екипажот е редефинирање на она што значи да се биде уреден човек.Иновативни чешлање производи и пионерски образование биле дефинирање чешлање за 25 години.Креирање и се грижат за се што е потребно во машка стилови.Американската Екипажот е лидер во, Мажи Чешлање на КОСАТА, ТЕЛОТО, БРИЧАТ, СТИЛ, КЕЛН, и нега на кожата категории.Како глобален лидер во машка чешлање и "Службен Снабдувач на Мажите", Американски и членови на Екипажот е во тек посветеност да го подигнете машки стил и да ги зголеми нивните лични слика преку обезбедување на образование и маркетинг за споделување на брендови' визија.

R

Им се допаѓа и на купувачите