.

.

6 Инчен Проретчена Коса за Сечење Ножици Професионални Салон Берберот Shears Средување на Фризура Texturizing Ножици за Човекот, Жените Јапонски Нерѓосувачки Челик Сребро.

6 Инчен Проретчена Коса за Сечење Ножици Професионални Салон Берберот Shears Средување на Фризура Texturizing

DEN 420.96
Износ

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ - Висок квалитет Јапонски 440 C нерѓосувачки челик Право Раце Коса Чистење Ножици се зацврстен со Рака-наострен сечење на рабови и Прецизни, Конвексни работ, Шупливи-земјата исклучително остри ножеви, со 30 криви еленов заби, 20-25% чистење стапка, која може да рамномерно texturize коса без да се оштети или разделување коса завршува, совршен за коса за сечење кејп, со што на косата повеќе убави и природни по средување.ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН - На површината матирано кран се справи со угоре свиткани прст остатокот е дизајниран за да го намалите стресот и да се минимизира ризикот од УПН, крива палецот прстен може да се направи вашите прсти поудобно.Тапи совети може да се избегне повреди на кожата добро.Висока еластичност пригушувач може да го намали триењето помеѓу рачки.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН - 6 инчен режа со 2.5 инчен тревите, берберот ножици се погодни за стилисти, салон работници, barbers и семејството да се користи на мажи, жени, постари лица, деца, бебиња и така натаму.Додадете професионални берберот на смолкнување на вашиот Количка и тоа ќе ги надмине вашите очекувања да се создаде убава и софистицирани коса стил.ПОГОДНОСТ - мала тежина и мазна ножеви се направи Безбедно и Лесно за никого да се справи со коса чистење на смолкнување и намалување на косата.Опремени со прилагодувач завртка, можете да се вклучите во ножици со регулатор за да одговараат на вашите желба на напнатост.НЕМА да се РИЗИКУВА - На коса чистење, ножици за жените се спакувани во преносни складирање кутија и се обложени со подмачкување на нафта.Да се биде сигурен во квалитетот на нашите производи, и ние ќе се обидеме да се осигура Вашата Пријатно и Нема да се Ризикува шопинг искуство!.

R

Им се допаѓа и на купувачите