.

.

Сенки Палета 12 Бои за Шминка, Важно и Трепет Сјајот на Очите MakeupPalette, Високо Пигментирани, Naturing Изглед, Blendable Долготрајни Око Шминка Палета

Сенки Палета 12 Бои за Шминка, Важно и Трепет Сјајот на Очите MakeupPalette, Високо Пигментирани, Naturing

DEN 225.12
Износ

【PROFESSSIONAL НИЈАНСИ & ПОВЕЌЕ ТЕКСТУРИ】12 бои Палета Сенки содржи професионални топло-тон пигменти и нијанси.Мека мазна mattes и трепет сјајот, Дали примена на една боја или мешање на повеќе нијанси, можностите се бескрајни.Секоја сенка може да се носи суви или влажни. 【ИНТЕНЗИВНА БОЈА ОСЛОБОДУВАЊЕ & ПОГОДЕН СИТЕ ТОНОТ на КОЖАТА】Оваа палета е стручно curated нијанси се совршени за создавање на разновидни обичај изгледа, погодна за двете шминка почетници и шминка професионалци.Посакувана, професионални палета со притисне прав сенки кои може да се користи за сенчење, загради, како и дефинирање очите, веѓите, и контурите на лицето. 【СОЗДАДЕ ШМИНКА ЗА СИТЕ ПРИЛИКИ САКАТЕ】Пигментирани нијанси од ултра matte да shimmery металик нијанси и има се што ви треба за пренос на eyelids.Супер пигментирани и нежно крем прав, натпревар повеќето кожата на ѕвонење да се направи шминка изгледа посветла.Сакате да знаете она што прекрасни работи ќе се случи со нив во ваши раце, ќе мора да се дојде да ја користите вашата креативност. 【24 ЧАСА ДОЛГОТРАЈНИ & произведени без СУРОВОСТ】На сенки е долго-носи содржи уникатна комбинација на помек прав кој се придржува лесно на очите, му дава еден мек фокус ефект, и мешавини правилно и рамномерно.Мазна прав и долготрајни бои, да ги задржи вашиот совршен сенката за очи шминка за долго време.Сакаме животни и никогаш не се тестираат врз животни. ✿Гаранција за квалитет✿ : Ние нудиме враќање или надоместок доколку не се оштетени или квалитетот проблем.За било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори веднаш.Испорака : Препорачана Превозот обично трае 3-5 дена,Стандард Превозот обично трае 7-18 дена да бидат испорачани.

R

Им се допаѓа и на купувачите