.

.

Предмети за домаќинството Шминка Огледало Застане Суета Огледало Метал Врамени Суета Огледало Зајакнато Стакло Убавина Козметички Огледало Злато со Стојат Tabletop ?

Предмети за домаќинството Шминка Огледало Застане Суета Огледало Метал Врамени Суета Огледало Зајакнато Стакло

DEN 14313.60
Износ

*360° слободни ротација - еден-парче ротари дизајн, Лесно позиционирање агол,се прилагоди на агол на вашиот саканиот агол. *Electroplating процес - користење на напредни автоматизирани позлата процес, по повеќе слој за заштита на силна лепливоста, силна отпорност на корозија, обезбедување на сјајни површината на огледалото, долго-траен. *Јасна слика - Сребро-обложено огледало за лесна за гледање на целото лице, јасно и беспрекорно, појасна сликата без дисторзија. *Стакло+метални материјали - употреба на кожата-friendly боја, нетоксичен и безбеден, оригинални жито ABS тешко, не се деформирани. *Применливи сцени - Погоден за канцеларии, спални соби, бањи, спални, итн.Шминка огледало тип : десктоп еден огледало.

R

Им се допаѓа и на купувачите