.

.

COOFANDY Мажите 2 Пакет Фитнес Тренингот Шорцеви Мрежа Лесни Bodybuilding Панталони Обука Работи Спортски Jogger со Џебови

COOFANDY Мажите 2 Пакет Фитнес Тренингот Шорцеви Мрежа Лесни Bodybuilding Панталони Обука Работи Спортски Jogger

DEN 479.76
Износ

Drawstring затворање.Машина За Миење.Висок квалитет на Решетката Ткаенина,меки,лесни,еластичен и брзо се суши.Оваа салата шорцеви секогаш да бидете удобно за време на вашето вежбање и други активности.Мажите тренингот шорцеви функција со elasticized половината со прилагодливи drawstring, 2 џебови на страна цвест да ги чува сите на вашите мали essentials,полна боја,2 пакет во diferrent бои, Отворете размавта дизајн им овозможува на повеќе движење за губење на обука.Пар оваа мажите bodybuilding шорцеви со резервоарот блузи, т кошули, или без ракави дуксери лесно за тренингот или во слободното време во текот на целиот ден.Удобно обука шорцеви погоден за Салата, Тренингот, Трчање, Фитнес, Обука, Џогирање, Кревање, Кошарка, Риболов, Бокс Носат И Отворено слободно време или повик носат.Машина за миење.Белешки : Ова mens спортски шорцеви е направен од водат ткаенина, со Цел вашата нормална големина за одлично се вклопуваат.Ако сакате тесни чувство ве молиме изберете една големина помала од вашиот обично се носат.COOFANDY како нов произлегуваат Mens Облека бренд дека е посветена да обезбеди на нашите клиенти иновативни и висок квалитет на производот.На облека видови дека ние кои се вклучени Одговараат, Кошула, Т Кошула, Џемпер, Палто, Pullovers, Качулка &Sweatshirt, Спортски Шорцеви, стилови кои може да се мисли на сите се најде во нашата продавница.Нашата цел е да ви донесе подобар и пригоден шопинг искуство.

R

Им се допаѓа и на купувачите