.

.

3dRose lsp_266493_6 Морето коњ акварел илустрација тиркизна и сина боја на бела Приклучок во Штекер Маска

3dRose lsp_266493_6 Морето коњ акварел илустрација тиркизна и сина боја на бела Приклучок во Штекер Маска

DEN 446.16
Износ

Направени од издржлив отпорен на гребење на метал.Високо Сјаен финиш.Лесно да се чисти.Оваа светлина прекинувач поклопец се направени од издржлив отпорен на гребење на метал дека нема да избледи, чип или кора.Одликувајќи се со високо сјаен финиш, заедно со појавување на завртки го прави овој покрие совршен завршувањето на допир.Лесно да се чисти.

R

Им се допаѓа и на купувачите