.

.

A&R Спортски Екстра Восок Чипка, Бела

A&R Спортски Екстра Восок Чипка, Бела

DEN 156.72
Износ

Екстра Восок Тројна Напаѓач Чипка Дизајн.Издржливи предиво изградба да го издржат безброј часови на мразот.Единствена црна лента на чипка.Се продаваат во Парови.Големини на Располагање : 96", 108" и 120".Од&R Спорт, водечки бренд во спортски прибор за повеќе од 20 години.

R

Им се допаѓа и на купувачите