.

.

На Sak Sequoia Кожа Мали Скитам

На Sak Sequoia Кожа Мали Скитам

DEN 333.60
Износ

Кожа со СТП уреденост.Увезени.Главната патент затворање.Внатрешни работи содржи задниот ѕид патент џеб и два пред ѕид мулти-функционални џебови.Пред патент џеб, Назад шлиц џеб.Еден рамо, рака.REPREVE поставата е направен од рециклирани производи, вклучувајќи и вода во шишиња.На Sak е најдобро продаван Sequoia Скитам сега доаѓа во мал силуета.Но, тоа не големина надолу функцијата или стил.

R

Им се допаѓа и на купувачите