.

.

Слободно Сезона VSD9381 Вертикална Барака со Пад Табела - Кафена и Дрвени Алатка за Складирање Кабинет со Полици - Lockable Дом, Градина, Патио, Дворот Организатор - Отворен

Слободно Сезона VSD9381 Вертикална Барака со Пад Табела - Кафена и Дрвени Алатка за Складирање Кабинет со Полици

DEN 4535.76
Износ

✅ ДРЖИ & ОРГАНИЗИРА TOOLS – Не ја напушти која и средена зад!Ослободи вашата градина или патио од мали градинарство tools, и да ја задржите вашиот двор материјали уредни и сува со нашите вертикална алатка за складирање барака. ✅ ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на ПОГОДНОСТ – Со 32 инчи широка, 22 инчи длабоки, и 76 инчи висок димензии, овој отворено за складирање кабинет обезбедува доволно простор за мали тревник материјали и висина, тенки опрема. ✅ ИЗГРАДЕНА НА ПОСЛЕДНИОТ Нашата пролеана е направена од цврсто дрво собрани од Чемпрес дрво семејство, со распаѓањето отпор слични на Западните Црвено Cedar.Тоа има акрилик заштитна облога за додаде сјај. ✅ МОДЕРНА & АТРАКТИВНИ – Оваа единица се карактеризира со тенки дизајн кој го прави идеален прилог на еден мал простор.Таа, исто така доаѓа во медиум кафена боја кои можат да се вклопуваат лесно со било кој природен амбиент. ✅ ЗГОЛЕМУВА ОТВОРЕНО за СКЛАДИРАЊЕ – да се Направи најмногу од вашиот дворот област со оваа барака која нуди доволно тротоарите, 3 внатрешни работи полиците, и повлечете надолу работа табела изграден во страна на вратата.Вертикална барака со пад табела зголемува вашата отворен простор & economizes вашиот паричник вклопува речиси насекаде, carport, дворот.Вертикална барака со пад табела држи предмети уредната & сува.Тенки дизајн карактеристики 3 внатрешни работи полици плус повлече надолу работа табела Вградени во вратата.Идеален за чување на мали градинарство & yd.резерви.

R

Им се допаѓа и на купувачите