.

.

HNTHY Жена Зимска Шапка Шамија/Ракавици Поставува Девојка Топло Згусне Капа за Жените Плетени Ски Капа (Боја : D: D, Големина : Една Големина)

HNTHY Жена Зимска Шапка Шамија/Ракавици Поставува Девојка Топло Згусне Капа за Жените Плетени Ски Капа (Боја

DEN 7430.16
Износ

Можете да ја користите оваа капа и шамија сет заедно.чувајте ги вашите уши и вратот топло во текот на активности на отворено.едноставна солидна боја дизајн, буци сплетам, ги покрива вашите уши удобно.Шамија е доволно долго за да бидат завиткани во текот себе многу пати за дополнителна топлина.Исто така, се убав подарок за вашиот љубовник, семејство, пријатели во било важно дена, како што се Новата година, birthday (Роденден), Божиќ, и така натаму.Материјал : COTTONApplicable Сцена : Outdoor Gender : WOMENFeature : да се Чува warm Applicable Сезона : Winter Style : Casual Suitable сезони : Есен и Wintercolor : Жолта, сина, каки, црна, розова, orangesize : 55-59cmneck заштита, топлина, windproofwinter шапка : Сплетам капа, шамија, ракавица сет.Можете да ја користите оваа капа и шамија сет заедно .чувајте ги вашите уши и вратот топло во текот на активности на отворено.едноставна солидна боја дизајн, буци сплетам, ги покрива вашите уши удобно.Шамија е доволно долго за да бидат завиткани во текот себе многу пати за дополнителна топлина.Исто така, се убав подарок за вашиот љубовник, семејство, пријатели во било важно дена, како што се Новата година, birthday (Роденден), Божиќ, и така натаму.Топло прашува : 1.Како различни мерни методи,тоа ќе се случи 1-3 cm отстапување за предмети,ве молиме осигурете се дека е во ред за вас пред да нарачате.2.Бидејќи на различни монитори и lamplight,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот,навистина ви благодариме за вашиот вид разбирање.Бојата ќе биде малку различен од сликата покажува како различни екранот компјутер.Се надевам дека ќе ви се допадне нив .Ви благодариме за вашето разбирање.

R

Им се допаѓа и на купувачите