.

.

HNTHY Зима Симпатична Ушите Топла Капа Жените Beanies Windproof Капа Студент Жените Додадете Волна Капа Женски Шапка Моментов (Боја : Б, Големина : Една Големина)

HNTHY Зима Симпатична Ушите Топла Капа Жените Beanies Windproof Капа Студент Жените Додадете Волна Капа Женски

DEN 6570.24
Износ

Применливи Сезона : Зима.Функција : да се Чува на топло.Вие целосно може да го прикријат целиот уши топлина во исто време.Голем роденден, Божиќ, ноќта на Вештерките подарок за девојка, ќерка ми, дечко, сопруг.Fuzzy кадифен, задебелена топло, удобно, кожата-пријателски, и дише внатрешна обвивка.Оддел Име : Adult Material : Polyester Material : Acrylic Applicable Сцена : Outdoor Gender : WOMENFeature : да се Чува warm Applicable Сезона : Winter Style : Casual You целосно може да го прикријат целиот уши топлина во исто време.Голем роденден, Божиќ, ноќта на Вештерките подарок за девојка, ќерка ми, дечко, сопруг.Fuzzy кадифен, задебелена топло, удобно, кожата-пријателски, и дише внатрешна обвивка.Количина : 1 pc Note : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inch No мало пакет.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Бојата ќе биде малку различен од сликата покажува како различни екранот компјутер.Се надевам дека ќе ви се допадне нив .Ви благодариме за вашето разбирање.

R

Им се допаѓа и на купувачите