.

.

Baggy Slouchy Beanie Chemo Шапка Плетени Капи the pride Секојдневен Капа за Мажи Жени

Baggy Slouchy Beanie Chemo Шапка Плетени Капи the pride Секојдневен Капа за Мажи Жени

DEN 263.76
Износ

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 95% полиестер, 5% spandex.Рака Мие Само.Големина : Една Големина Одговара На Сите,Добра Еластичност, Растеглив Да Се Вклопи Во Повеќето Глава Големини.Капа Обемот : 20-23 Инчи (53-59 Cm).Тоа Snuggles Блиску Да Вашата Кожа И ја Зема Формата На Главата, Осигурувајќи Дека Тоа Не Е Премногу Тесна Или Широка, Ултра Удобно Лесни, Но Топло Во Исто Време.Материјал Опис : 95% Полиестер, 5% Spandex.Применливи Сцени : Дневна, Дома И Надвор, Спортски, Отворено Активности, Патувања, Итн.Инструкции За Перење : Рака Мие Ладно, Не Машина За Миење, Не Кајгана.Производ Перформанси : Ткаенина Е Мека И Удобна, Двоен Слој За Дизајн, За Да Не Се Чувствуваат Топли Кога Носат, Поставата Ви Дава Дополнителна Топлина, Светлина И Мека Текстура, Силна Пот Апсорпција, Нежна За Кожата, Дише, Светлина И Суво, Добра Еластичност, Погоден За Секоја Глава Тип, Лесен И Не Е Лесно Да Го Промените Обликот На Удобен За Носење, Неврзан Мода Капа Тип, Носат Стилски, Четири-Сезона Универзална, Лесно Се Грижи, Целосно Покривање На Главата, Не Се Лизга Анти-Навремено, Без Намалување, Не Исчезнува, Не Pilling.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Нашите Поврзана Шапка Користете Мека И Удобна Ткаенина, Двојно-Layer Дизајн, Облечен Не Ќе Се Чувствувате Топло, Поставата Ви Дава Дополнителна Топлина, Текстурата Е Светлина И Меки, Силни Пот Апсорпција, Нежна За Кожата, Дише Светлина Сува, Добра Еластичност.Погоден За Сите Сезона, Пролет/ Лето /Есен/ Зима.Двајцата Одговараат За Мажите И Жените, Исто Така, Одговара За Тинејџерите.Совршен Подарок Избор Во Сите Празници Како Божиќ, Ноќта На Вештерките, Денот На Благодарноста, Роденден Итн За Вашите Пријатели И Семејство.

R

Им се допаѓа и на купувачите