.

.

RDINTT Жените Солидна Плетени Топло Мека Капи Едноставна корејски Стил Женска Волна Секојдневен Капи Домот Сите Натпревар Beanie

RDINTT Жените Солидна Плетени Топло Мека Капи Едноставна корејски Стил Женска Волна Секојдневен Капи Домот

DEN 468.72
Износ

Акрилик Волна.Материјал : Жените зимски капи се наредени со ултра-фини руно, направени од удобно, дише, трајни акрилик материјал, слатки и меки; добра еластичност го прави погоден за секоја глава големина.Повод : Тоа е многу погоден за фудбалот игри, уметничко лизгање, аикидо, скијање, планинарење, кампување, шопинг, девојки ноќ, одење на кучето и водење на errands, одење во теретана и други активности.Прекрасен изглед за сезона.Носат стилски beanie да остане топол оваа зима.Подарок : Зимски beanies е совршен подарок за студент, мајка и татко,пријател или ски љубовник, овој класичен beanie шапка ќе се задржи на среќа човек кој добива тоа што е топло и стилски;Направена со убав кабел поврзана шема, на сплетам шапка оди одлично со секоја облека.Перење Инструкции За Beanie:1.Рака мие шапка со топла вода и додадете шампон волна или неутрален детергент пред жива вода за 10 минути; 2. Ако машината за перење, препорачливо е да го стави во торба за перење за да се избегне штета; 3. НЕ кајгана на beanie. 4. Лежеше рамен да се исуши.За нас : Ние обезбедуваме на клиентите со високо-квалитетни услуги, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас!.SPECIFICATIONMaterial : Акрилик Wool Department Име : Adult Gender : WOMENPattern Тип : Solid Item Тип : Skullies & Beanies Style : Casual Type : Skullies & Beanies Suitable За Сезони : Пролет, Есен, Winter Product Категорија : Сплетам Капа.

R

Им се допаѓа и на купувачите