.

.

Splindg 45mm Фантазија Женски Животинско Коњаница Смола Слика Биста Модел комплет unpainted и unassembled Минијатурен Модел //65Z107

Splindg 45mm Фантазија Женски Животинско Коњаница Смола Слика Биста Модел комплет unpainted и unassembled Минијатурен

DEN 1223.76
Износ

Материјалот што се користи е меѓународно признат висок квалитет смола, фино обликувани, не-токсични и безопасно.Производот се продава како unpainted и unassembled смола делови, слики прикажани се за повикување само!.Ова е исклучителна смола модел со исклучителна детали.Вие треба да се соберат овие смола делови заедно и да ги сликам со алатки.Ако смола е свиткана или деформирани, тоа може да биде ставен во топла вода за неколку секунди, а потоа нежно се менува во разни форми.Исклучителен уметнички дела, украси, фигурини, погодни за декорација на разни средини!.Материјал : Смола>Форма : unpainted и unassembled Age опсег : > 13 години old Gender : unisex Theme : Филмови и TVTheme : Воена theme Warning : Не edible Type : Static Note : Овој производ треба да се составени од yourself Packing : opp+ кутија.

R

Им се допаѓа и на купувачите