.

.

Geesatis 100 Компјутери Клучалката Закачалки Круг Слика Закачалка Полица Виси Загради Двојно Дупка Загради за Сликата Рамка Виси, со Монтажа Завртки

Geesatis 100 Компјутери Клучалката Закачалки Круг Слика Закачалка Полица Виси Загради Двојно Дупка Загради

DEN 191.76
Износ

Име На Производ : Клучалката Закачалка.Лесно Монтирање Закачалка.Оваа Клучалката Плоча Овозможува вашите Елементи да Биде Рамна со Ѕидот, Широко се Користи во Полиците, Виси Фотографии или Мали Нешта, итн.Вкупна Големина : 0.9" / 23 мм.Дебелина : 1.0 mm / 0.04".Дупка до Дупка Растојание : 0.6" / 15 mm.Монтажа Дупка со Дијаметар : 2.54 mm / 0.1".Пакетот вклучува 100 Компјутери Слика Рамка Виси Закачалки + Некои Монтажа Завртки.Гаранција : 30 Ден Парите Се Повлече Гаранција!Нагласи Карактеристики : Тој е направен од цврст и се згусне железо, трајни, анти- ' рѓа, здрав и долг животен пат.Оваа клучалката плоча овозможува вашите елементи да биде рамна со ѕидот, широко се користи во полиците,кабинети, слики, итн.Поставете доаѓа со монтажа завртки за лесна инсталација Лесни, преносливи, лесно да се носат и да работат.Спецификација на производот : Вкупна Големина : 0.9" / 23 mm Дебелина : 1.0 mm / 0.04" Дупка до Дупка Растојание : 0.6" / 15 mm за Монтажа Дупка со Дијаметар : 2.54 mm / 0.1" Тежина : 191 g Боја : Сребро Материјал : Метал Пакет Содржина : 100 КОМПЈУТЕРИ x Клучалката Закачалки Некои Монтажа Завртки Совет : може да се 1-3мм грешка во прирачникот за мерење, ве молиме да земете во предвид!Имаме строги избор на материјали и високо бара процес на производство.Ние се обидуваме се потрудиме да се направи детали на производи и да ги задржи совршен за пакетот за време на испорака процес,осигурете се дека пакетот примени од страна на клиентот не е оштетен и бројот на спецификации е јасно.

R

Им се допаѓа и на купувачите